Kam jsem se poděla?

Možná jste si všimli, že jsem dlouho nevložila žádný nový článek na blog. Dneska to vezmu krátce, ale již brzy (doufám :-)) budu psát víc.

A co se děje? V lednu jsem se po víc jak deseti letech přemlouvání odhodlala k tomu, že si na starší kolena udělám řidičák. Mělo to trvat zhruba měsíc a půl až dva, ale jak už to tak u mě bývá, ani tato akce neprobíhá hladce. Vydalo by to na samostatný článek. Tak třeba někdy, až to budu mít konečně celé za sebou.

Spoustu času jsem věnovala učení, ale taky mi přicházely nové nápady, kterým jsem dávala fyzickou podobu. Postupně je budu zpracovávat i do textů. Vyráběla jsem hlavně polštářky a o Velikonocích jsem si poprvé vyzkoušela takové malé rodinné dílničky s dětmi. 🙂 O tom vám časem taky napíšu víc.

Aby stránky zatím úplně nezahálely, vložila jsem na ně nedávno svůj první e-book, ve kterém najdete přehled a popis základních pomůcek, s nimiž vytvoříte spoustu krásných triček.

A můžete mi držet pěsti, ať zdárně zvládnu zkoušku a můžu se začít naplno věnovat jiným věcem. Už se na to moc těším. 🙂

Lenka

Lenka Karpíšková
Mezi mé vášně patří hravé dekorování triček, šití polštářků a háčkování. Stále hledám nové možnosti a získávám další a další zkušenosti, o které se chci podělit s ostatními. Více informací o mně najdete zde >>
  • Hravé tričkování – Potřebné věcičky pro šikovné ručičky

    Rádi byste nosili vlastnoručně dekorovaná trička, ale nevíte, co k tomu budete potřebovat? E-book Hravé tričkování – Základní pomůcky pro hrátky s tričky vás seznámí s tím nejdůležitějším, co se vám bude hodit.

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky