Měním zaměření webu

Téměř rok se na těchto stránkách nic nedělo, a tak jsem se po dlouhém přemýšlení a váhání rozhodla to postupně změnit. Původně jsem se zde chtěla věnovat článkům o češtině, o korekturách a podobně, ale zjistila jsem, že psaní takových textů mě prostě nebaví. Většina lidí se ke mně stejně dostává na základě doporučení od někoho, a tak jsem se rozhodla, že informace o službách, které nabízím, přestěhuju zpátky na Webnode. Může vám to připadat jako krok zpět, ale na uvedení základních informací mi ten web bohatě stačí.

Pokud jste se sem dostali s tím, že mě hledáte jako korektorku, přejděte prosím na tuto mou stránku. Najdete na ní potřebné základní informace. Nebo mě rovnou kontaktujte e-mailem. Děkuji.

Co bude tady?

A jestli vás zajímá, čemu se budu věnovat tady, čtěte dále. 🙂

Několik let se ve volných chvilkách věnuji textilní tvorbě. Šiji polštářky (především dětské), dekoruji trička a háčkuji. Až dosud jsem na to neměla zrovna moc času, ale nedávno se trochu změnila situace, získala jsem volná odpoledne, a tak se svým koníčkům chci věnovat více.

Navíc jsem se rozhodla povystoupit ze své „komfortní zóny“ a podělit se o zkušenosti a postřehy. Už nechci čekat na až někdy, až budu ještě víc umět to a to, až tohle dopiluju k dokonalosti, až… Vím, že nic takového stejně nenastane. Vždycky bude co vylepšovat, stále se bude co učit. Takže začnu prostě s tím, co umím v tuhle chvíli, a nechám se překvapit, kam mě život zavede. 🙂

Vydávám se na cestu do neznáma. Dělám první krok… 🙂

Lenka Karpíšková
Mezi mé vášně patří hravé dekorování triček, šití polštářků a háčkování. Stále hledám nové možnosti a získávám další a další zkušenosti, o které se chci podělit s ostatními. Více informací o mně najdete zde >>
  • Hravé tričkování – Potřebné věcičky pro šikovné ručičky

    Rádi byste nosili vlastnoručně dekorovaná trička, ale nevíte, co k tomu budete potřebovat? E-book Hravé tričkování – Základní pomůcky pro hrátky s tričky vás seznámí s tím nejdůležitějším, co se vám bude hodit.

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky