Můj příběh

Mezi mé vášně patří hravé dekorování triček, šití polštářků a háčkování. Stále hledám nové možnosti
a získávám další a další zkušenosti, o které se chci podělit s ostatními.

 

Po spoustě let působení jako korektorka českých textů jsem se rozhodla více poslouchat svůj vnitřní hlásek, který mě už dlouho svádí k tomu, abych začala myslet i na sebe, aspoň trochu se pootevřela světu a začala s ním sdílet, co mám ráda. A tím je právě textilní tvorba.

Ne že bych úplně přestala mít ráda korektury, ale už to není ono. Je to často náročné, únavné, hodně lidí by chtělo mít všechno nejlépe před týdnem...

Donedávna jsem byla v jednom kole od rána do večera. Do odpoledne jsem pracovala na různých zakázkách, potom později odpoledne (někdy i večer) jsem dělala korektorku v novinách. Mezitím samozřejmě pomáhat dětem s úkoly a podobně...

Letos v zimě došlo v novinách ke změně, díky které jsem získala volná odpoledne, a tak jsem se rozhodla, že toho využiju pro tvoření a budování tohoto webu.

Nemám žádný konkrétní cíl, nevím, co (jestli vůbec něco) z toho bude, nechám se prostě překvapit. 🙂 Důležitý je pro mě ten čas, kdy tvořím nějaké tričko, šiju polštářek, něco háčkuji nebo píšu návod a nevnímám hodiny. Jsem úplně pohlcená tím, co zrovna dělám. V těch chvílích je mi většinou fajn (podle toho, co se mi zrovna honí hlavou :-)). A takových chvil bych chtěla mít ve svém životě víc.

První krok jsem udělala, dál se uvidí. 🙂