Obrazy, které změní váš svět

Dnes mám pro vás článek z trochu jiného soudku, i když v něm taky půjde o barvy, jen ne o textilní. 🙂

Před nějakou dobou jsem objevila krásné obrazy Romany Rosa. Znáte ten pocit, když vás něco okouzlí na první pohled? Přesně to se mi stalo. Z obrazů vyzařuje klid a pohoda a ráda pozoruji jejich barevné kombinace a detaily.

Napadlo mě, že když člověk objeví něco krásného, měl by se o to podělit. A právě proto vznikl tento článek.

Romanku jsem poprosila o krátký rozhovor, a tak vám svoje obrazy představí přímo ona.

1. Jak jste se k malování obrazů dostala?

Maluji od té doby, co si pamatuji. Malovala jsem mnoho technik, studovala jsem malbu soukromě. Ale přišlo mi období, kdy jsem chtěla zachránit od nemoci blízké a celý svět. A našla jsem v sobě zcela jiné malování.

Zajímalo mne, jak funguje lidská mysl, co se v nás děje. Hledala jsem, studovala různé terapie, léčitelské techniky, meditace, mandaly, a tam jsem si všimla, že nějak vím, o čem si lidé malují, co si prožívají. Viděla jsem to za jejich obrázky. Všimla jsem si také, že maluji symboly a obrázky, které mají pro toho člověka význam.

2. Na někoho mohou vaše obrazy působit poněkud ezotericky. Je tento dojem správný, nebo v sobě obrazy ukrývají něco jiného?

Není podstatné, kam si mne lidi zařadí. Považuji to za dovednost. Často se domníváme, a nevíme. Jsem tady pro každého, koho mé obrazy osloví. Obraz čte vaše duše. V umění to tak je a svět je jednou velkou galerií umění.

3. Když se vám ozve zájemce o transformační obraz na míru, co poté následuje?

Domluvíme si rozhovor. Ptám se vás na různé věci, a jak spolu povídáme, vytvoří se ve mně obraz. Nad tím nepřestanu žasnout. Obraz, který vznikne, si pamatuji, dokud ho nenamaluji. Pro vás je takový rozhovor jako náboj. Už u rozhovoru si všimnete, co se skutečně děje. Začnete si všímat jiných věcí.

Při malování o vás vím spoustu věcí, ale podstatné se dozvíte.

4. Co může klient od obrazu očekávat? Přece jenom takový obraz zřejmě není úplně levná záležitost. 🙂

Očekávejte, že se vám uleví, budete živější, budete se cítit dobře. A dozvíte se o sobě zajímavé věci, váš svět se projasní. Jsou klienti, se kterými pokračujeme v osobní transformaci. Zlepší se vám nálada a život se stane snazší, zjistíte, že není potřeba složitě řešit a plánovat. Je to jinak, než si myslíme.

Obrazem investujete do sebe. Kolik, to nechám na vás. Kdybyste věděli, že existuje daleko snazší cesta životem, že budete šťastní? Investice se mým klientům vyplatila. Obrazy tvořím od deseti tisíc a víc. Všem mým klientům se investice vyplatila nebo i vícenásobně vrátila.

5. Velice mě zaujal váš Milionový obraz. Působí na mě jako takový Rolls-Royce mezi obrazy. Namalujete jej pro kohokoliv, nebo si klienty nějak vybíráte? A jak vlastně takový Milionový obraz vzniká?

Děkuji, Milionový obraz je balzám na duši. Je to barevný reliéf malovaný na zeď ve velkých formátech. Na tyhle obrazy si klienty vybírám. S klientem trávím více času než jeden rozhovor. Jsem s tím člověkem, objevuje svůj největší poklad.

6. Pořádáte výstavy svých obrazů, případně jiné akce, kde se s vámi mohou lidé setkat?

Ano, připomněla jste mi, maluji a vystavuji tématické obrazy. Koupě takového obrazu je podobná jako u obrazu na míru.

Aktuální výstavu mám napsanou na webu romanarosa.cz nebo na Facebooku.

7. A poslední otázka, jak vás mohou zájemci o obraz na míru kontaktovat?

Na Facebooku i na webu, e-mail: romanarosawy@gmail.com nebo na tel.775 211 355.

Romanko, děkuji za váš čas a přeji vám spoustu spokojených klientů.

Děkuji vám, Leni.

Na Romanku musím ještě něco prozradit. 😉 Nejenže maluje nádherné obrazy, ale také působí jako trasformativní koučka. Klasický osobní rozvoj, kde vám někdo bude podsouvat své pravdy, které jediné jsou správné, techniky, návody ani strategie, však u ní nenajdete. Získáte něco mnohem, mnohem lepšího. Ale to už by bylo na další článek. 🙂

Pokud vás Romaniny obrazy okouzlí stejně jako mě, neváhejte ji kontaktovat a pozdravujte ji ode mě. 🙂

Přeji vám krásné letní dny!

Lenka

Lenka Karpíšková
Mezi mé vášně patří hravé dekorování triček, šití polštářků a háčkování. Stále hledám nové možnosti a získávám další a další zkušenosti, o které se chci podělit s ostatními. Více informací o mně najdete zde >>